Poniedziałek 9VII
Dzisiaj odpoczywałam po weekendzie. Większość dnia spędziłam leżąc na hamaku lub siedząc z mamą w ogródku. Jedynie koło południa wybrałam się na pół godzinki na plażę rowerem. Nie zamierzałam się kąpać, sprawdziłam tylko jaka woda i wróciłam do domu... Nawet nie ma za bardzo co pisać
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
♥zostaw komentarz♥