wtorek, 30 października 2012



Poniedziałek 9VII
Dzisiaj odpoczywałam po weekendzie. Większość dnia spędziłam leżąc na hamaku lub siedząc z mamą w ogródku. Jedynie koło południa wybrałam się na pół godzinki na plażę rowerem. Nie zamierzałam się kąpać, sprawdziłam tylko jaka woda i wróciłam do domu... Nawet nie ma za bardzo co pisać

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

♥zostaw komentarz♥